Корзина
43 отзыва
+38 067-325-93-16
Біметалічне полотно Lenker vs інші торговельні марки
Контакты
ЧП «Интер Плюс»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067325-93-16главный офис (все регионы)
+38067325-93-16Житомир
+38067325-93-16Новгород-Сиверский
+38067325-93-16Черкассы
+38067325-93-16Луцк, Волынская
Смолянец Валентин
УкраинаКиевская областьБелая Церковьул. Сквирское Шоссе, 29-Г09109
company_interplus
Карта

Біметалічне полотно Lenker vs інші торговельні марки

Біметалічне полотно Lenker vs інші торговельні марки

Біметалічне полотно Lenker vs інші торговельні марки. Що краще? У чому відмінності?

Все дуже просто! Для виготовлення біметалевого полотна торгової марки Lenker використовуються якісні матеріали 
В основі будь-якого біметалу лежить несуще полотно. У полотна Lenker використовуєтьсявысоколегирований металопрокат з високим вмістом легуючих елементів, таких як хром, ванадій та інші. Візуально, порівнюючи полотно Lenker, споживач може відрізнити його від полотна іншої торгової марки по блискучій поверхні, яку дає сталi хром. Це перша відмінність.
bi1
Далі порівняємо саму напайку швидкорізальної сталі. Для полотна торгової марки Lenker використовується быстрорiжучий матеріал М2. У пил із заниженою вартістю інших торгових марок, ми спостерігаємо підміну цього матеріалу на більш дешевий Matrix. Така заміна призводить до зниження зносостійкості пил. Що, власне, робить їх купівлю недоцільною, так як в цьому випадку, ви платите гроші за неіснуючу технологію і дешеві матеріали.
Якщо провести аналіз сталi несучого полотна торгових марок з явно заниженою ціною пили, ми отримаємо невтішні результати. Для здешевлення використовується сталь низької якості з малим вмістом легуючих елементів. Адже чудес на ринку не буває! Якісні матеріали коштують грошей і не можуть пили з біметалічної стали бути дешевими! Це як підроблений iPhone, оригінальний на вигляд, але не порівнянний за якістю і зручністю зi справжнiм.
Lenker
Третя відмінність пил торгової марки Lenker — це якісна обробка профілю зуба пили, де ріжуча кромка зуба пили повністю перпендикулярна його несучої поверхні. Це повністю відповідає формулі корисної моделі патенту «Стрічкова пила».

Таким чином ми маємо три основних відмінності продукту торгової марки Lenker від аналогічних продуктів, які існують на ринку:

1.Несуче полотно з високолегованої сталі;

2.Напайка з швидкорізальної сталі М2;

3.Якісна обробка профілю зуба пили з використанням передових технологій.

Аналогічні біметалічні пили, які є на ринку, нічим не відрізняються від звичайних пил з низьколегованої сталі. Навіщо платити за неіснуючі матеріали і технології?

Купуючи пили торгової марки Lenker, Ви інвестуєте в якість і тривалість роботи інструменту 

На сайті виробника https://lenker.pro/categories/bimetalliceskoe-polotno

facebook twitter