Корзина
44 отзыва
+38 067-325-93-16
Стрічкові пили по дереву
Контакты
ЧП «Интер Плюс»
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38067325-93-16главный офис (все регионы)
+38067325-93-16Житомир
+38067325-93-16Новгород-Сиверский
+38067325-93-16Черкассы
+38067325-93-16Луцк, Волынская
Смолянец Валентин
УкраинаКиевская областьБелая Церковьул. Сквирское Шоссе, 29-Г09109
company_interplus
Карта

Стрічкові пили по дереву

Стрічкові пили по дереву

Всі сучасні підприємства, які працюють з деревом (виготовляють меблі, столярні вироби) використовують дискові, ланцюгові або стрічкові пили по дереву. Для цього сегмента підприємств даний інструмент є одним з важливих. Тому потрібно вибирати такі пил

Всі сучасні підприємства, які працюють з деревом (виготовляють меблі, столярні вироби) використовують дискові, ланцюгові або стрічкові пили по дереву. Для цього сегмента підприємств даний інструмент є одним з важливих. Тому потрібно вибирати такі пили, які були менш витратні і більш ефективними. Давайте їх порівняємо.

Дискові пилки. У порівнянні з ланцюговими пилами є більш ефективними, але вони не можуть забезпечувати пропив товщина, якого менше 2 мм. При цьому корисний вихід становить тільки 55%, тобто трохи більше половини. На це не може піти виробництво, тому втрачає багато корисної деревини, з якої можна було щось виготовити.
Стрічкові пили. Їх перевага -низька вартість, вони можуть бути портативними і з їх допомогою можна обробити колоди великого розміру. Але, разом з тим товщина їх пропила становить більше 10 мм, а продуктивність досить низька, тому вони є ручними.
Стрічкові пили по дереву є самими універсальними і продуктивними, а тому їх можна назвати незастережних лідером серед інших пил по дереву.
По-перше, продуктивність даного виду інструменту на 30% вище, ніж в іншої техніки. Під час роботи потужність мотора такого верстата спрямована на виконання різу і не розтрачується на те, щоб подолати опір під час тертя.

По-друге, якщо з пильними полотнами правильно звертатися, то вони практично не тупляться, а розриви їх малоймовірні. Деталі, які розрізали за допомогою стрічкових пил не потрібно підрізати або торцювати, а це значно економить сили, час і кошти.

По-третє, за допомогою такої техніки можна виконувати фігурні рези. І в цьому випадку стрічкове полотно по дереву не відхиляється, як це може статися з пилою лобзика. Важливим є і те, що працювати з такою пилкою безпечно. Немає необхідності її тримати руками під час роботи, тут головне направити заготовку по упору.

Саме завдяки цим факторам більшість деревообробних виробництв використовують даний вид техніки. Причому це стосується, як приватних компаній, так і промислових організацій, які намагаються оснастити свої деревообробні цехи сучасними стрічковими пилами.

Наша компанія пропонує своїм покупцям якісні та надійні стрічкові пили по дереву. З їх допомогою ви зможете виконувати самі незвичайні рези, а користуватися нашою технікою дуже просто. крім того, стрічкові пили вважаються самими маловитратними і найбільш продуктивними, а що ще потрібно деревообробному виробництву?

facebook twitter
Предыдущие новости